CreActive Polska - zajmujemy się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Projektujemy oprawę graficzną serwisów internetowych, a także tworzymy autorskie narzędzia do zarządzania ich treścią, które umożliwiają m.in. samodzielną budowę i rozbudowę struktury strony oraz szybką aktualizację treści. W oparciu o aplikacje CMS przygotowujemy: sklepy internetowe, portale, strony firmowe.

Przy każdym zamówieniu realizujemy usługę skutecznej promocji. Bez pozycjonowania, strona firmowa pozostałaby tylko drogą wizytówką. Skuteczność pozycjonowania będą mogli państwo sprawdzić w szczegółowych statystykach, dostępnych w panelu administracyjnym. Nasze strony opierają się na językach HTML5, Php oraz Javascript. Dbamy, aby strona była funkcjonalna, a poruszanie się po niej - proste i zrozumiałe. Na pierwszym miejscu stawiamy na efektywność i łatwość nawigacji.

Projektowanie efektywnych stron internetowych jest naszą pasją, zajmujemy się tym od 2009 roku. W tym czasie stworzyliśmy aplikacje CMS dla kilku portali oraz zaprojektowaliśmy i oprogramowaliśmy kilkadziesiąt stron i sklepów internetowych.

Realizujemy także kampanie reklamowe, sesje packshot’owe produktu, modowe, dokumentalne. Oferujemy kompleksową realizację projektów począwszy od scenariusza i wizualizacji konceptu, na finalnym, gotowym do publikacji materiale kończąc.

Zapewniamy fotograficzne zaplecze studyjne i sprzętowe oraz wszystkie działania logistyczne związane z realizacją profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Domeną naszej działalności jest także wprowadzanie na rynek nowych marek lub optymalizacja działań już istniejących. Działamy kompleksowo – od przygotowania strategii po projekty graficzne (w tym projektowanie znaków, systemów identyfikacji, opakowań, projektowanie na potrzeby kampanii i oznakowania placówek).
Pracujemy niezależnie w wyspecjalizowanych zespołach. Współpracując realizujemy kompleksowe projekty zgodnie z ideą marketingu 360°

CreActive Polska © 2009-2019, Warszawa